Znajdź pracę podczas International Career Day!

International Career Day, targi pracy przeznaczone dla studentów zagranicznych i osób płynnie posługujących się językiem angielskim, odbędą się na Dziedzińcu im. Gabriela Fahrenheita w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej w czwartek, 17 stycznia w godzinach 10:00–15:00. Osoby biorące w nich udział zyskają okazję do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, skonsultowania swojego CV i wzięcia udziału w warsztatach.

W gronie wystawców znajdą się takie firmy jak State Street Bank International, Refinitiv, Arla IT & Shared Services, Sescom S.A., Wipro IT Services Poland, Nokia Bydgoszcz Technology Center, Activ Meble Sp. z o.o., Activ Sp. z o.o., ActivYachts Sp. z o.o., L’Oréal Poland & Baltic, Belbal Sp. z o.o., VBW Engineering sp. z o.o., Gemalto Sp. z o.o., Intel Technology Poland, APTIV i inne.

W dniu targów o godzinie 12:00 w Gmachu Głównym PG (sala 300) będą mieć miejsce warsztaty „Perfect Your Pitch” prowadzone przez specjalistów ds. pozyskiwania talentów z L’Oréal Poland & Baltic HUB. Ich uczestnicy dowiedzą się jakie są kluczowe składniki dobrego wystąpienia i rozwiną swoje umiejętności prowadzenia prezentacji. Aby wziąć udział w warsztatach, należy wcześniej zarejestrować się tutaj.

Na International Career Day zapraszają Biuro Karier oraz Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej Politechniki Gdańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *