Wykończenie pod klucz w Warszawie – także z pomocą projektanta wnętrz

Klienci chcący zdecydować się na zakup mieszkania w Warszawie, coraz częściej skorzystać mogą wtedy z usługi wykończenia lokalu pod klucz. Teraz to możliwe także z fachową pomocą projektanta wnętrz!

Nadal zdecydowana większość mieszkań w Polsce jest sprzedawana w wariancie deweloperskim, czyli w tak zwanym stanie surowym. W tym przypadku kupujący musi samodzielnie wykończyć nieruchomość przed przeprowadzką – może zrobić to we własnym zakresie lub z pomocą ekipy wykończeniowej. Jest jednak alternatywne rozwiązanie – to wykończenie pod klucz w Warszawie, które aktualnie oferuje wielu deweloperów.

Na czym polega usługa wykończenia mieszkania pod klucz?

Wykończenie mieszkania pod klucz to zlecenie prac związanych z wykończeniem nieruchomości deweloperowi. Wtedy klient wybiera tylko odpowiednie materiały z katalogu -resztą zajmują się profesjonaliści współpracujący z firmą deweloperską.

W ramach prac wykończeniowych wykonuje się między innymi:

  • malowanie ścian i malowanie sufitów
  • montaż drzwi wewnętrznych
  • kładzenie podłóg – panele podłogowe, kafelki
  • wykończenie łazienki – kładzenie płytek, montaż ceramiki i armatury
  • montaż oświetlenia

Zależnie od wybranej oferty, wykończenie pod klucz w Warszawie może obejmować także innego rodzaju prace, na przykład wykonanie kuchni na wymiar, montaż osłon okiennych. Klient otrzymuje wówczas do dyspozycji specjalny katalog, z którego może wybrać odpowiadające mu materiały. Wówczas wykończenie mieszkania naprawdę jest bardzo proste!

Pomoc projektanta wnętrz przy wykończeniu mieszkania pod klucz

Dobór odpowiednich materiałów do wykończenia mieszkania pod klucz może być problematyczny. Jak je połączyć, aby uzyskać odpowiedni efekt? Jak ustawić meble, by całe wnętrze prezentowało się stylowo? Odpowiedzi na te pytania może nam udzielić projektant wnętrz, który współpracuje z deweloperem.

Z jego wsparcia można najczęściej skorzystać za darmo, wybierając wykończenie pod klucz w Warszawie. Wtedy dobór najlepszych materiałów będzie jeszcze łatwiejszy, ponieważ pomoże nam w tym ekspert!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *