Ręczniki papierowe do firmy – w roli czy składane ZZ?

Ręczniki papierowe mogą być w roli lub składane ZZ. Są bardzo potrzebne w każdej nowoczesnej kuchni i łazience w biurze. Można je wykorzystywać na przykład do wycierania stołu lub naczyń. Mają też bardzo wiele innych zastosowań.

Gdzie mają zastosowanie ręczniki papierowe?

Przydadzą się one w firmach, w urzędach oraz w innych miejscach publicznych. W przeciwieństwie do suszarek do rąk, ręczniki papierowe mają o wiele więcej zastosowań. W dodatku wytarcie rąk trwa o wiele krócej niż suszenie ich pod suszarką. Jeżeli szukasz dobrej jakości ręczników papierowych składanych, to zajrzyj na tę stronę: www.hdplus.pl.

Dlaczego warto?

Ręczniki papierowe w roli możesz znaleźć między innymi w ofercie sklepu internetowego HD Plus. Będą one najbardziej odpowiednie do toalety i kuchni w firmie. Można również bez problemu zamontować właściwy do nich podajnik.

Łatwość w obsłudze

Wszystkie ręczniki papierowe w rolce są podzielone na listki. Dzięki temu bez problemu można pobrać właściwą ilość arkuszy. Warto dobrać do nich odpowiedni dystrybutor, który ułatwi korzystanie.

Zalety ręczników składanych

Zastanawiając się nad wyborem tego rodzaju ręczników, pewnie myślisz o tym, czy one też wymagają montowania na ścianie dystrybutora. Otóż nie. Dzięki temu zajmują one o wiele mniej miejsca niż ręczniki papierowe w rolce.

Gdzie je umieścić?

Znajdują się one w specjalnych, niewielkich, wiszących pojemnikach. Ręczniki składane posiadają kształt zakładki. Zapakowane w ten sposób można szybko przenieść do dozownika. Dzięki temu, że są ułożone na zakładkę, to samoczynnie się nie zakładają.

Z czego są wyprodukowane ręczniki z papieru składane?

W tym przypadku również mamy do czynienia z włóknami pierwotnymi oraz tymi, które pochodzą z recyklingu. Tutaj jednak włókna z recyklingu w każdej rolce to od 75 do 25 procent. Dobrej jakości ręczniki papierowe powinny posiadać atest dopuszczający je do kontaktu ze skórą oraz z żywnością. Tylko wtedy są bezpieczne dla ludzi.

Właściwości dobrych produktów

Dobre ręczniki papierowe mają to do siebie, że nie rozrywają się, więc są wytrzymałe. W dodatku nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu. Nie powinny także rozpuszczać się w wodzie, dlatego musisz pamiętać o tym, żeby nie wyrzucać ich do toalety.

Czym charakteryzują się ręczniki papierowe przemysłowe?

Przede wszystkim tym, że mają wysoką chłonność i bardzo miękką, delikatną strukturę. Nie powodują żadnych smug ani mikrozarysowań do czyszczonych powierzchniach, na przykład na blatach kuchennych w firmie. Dlatego będą przydatne zarówno dla pracowników, jak i dla osób odpowiedzialnych za sprzątanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *