Charakterystyka przemysłowych środków czystości

Dokładnie opracowany plan sprzątania firmy jest gwarancją utrzymania najwyższych standardów sanitarnych, co z kolei wpływa na komfort i zadowolenie potencjalnych klientów. Każda firma niezależnie od rodzaju branży, w jakiej funkcjonuje, powinna rozważyć zakup przemysłowych środków czystości, które zadbają o wygląd i higienę wszystkich pomieszczeń użytkowych.

Chemia przemysłowa dla każdego biznesu

Przemysłowe środki czystości to produkty, które cechuje przede wszystkim wysoka skuteczność oraz uniwersalne zastosowanie. Tworząc nasze produkty, dużą uwagę skupiliśmy na tym, by preparaty działały kompleksowo, czyli jednocześnie usuwały zabrudzenia i nabłyszczały powierzchnie lub neutralizowały nieprzyjemne zapachy. Stosowanie chemii przemysłowej znacznie usprawnia funkcjonowanie prowadzonej firmy, a dodatkowo także buduje renomę marki.
Nasze przemysłowe środki czystości cieszą się dużym uznaniem wśród właścicieli między innymi lokali gastronomicznych, placówek służby zdrowia, DPS-ów, gabinetów stomatologicznych, salonów kosmetycznych, pralni, żłobków i przedszkoli.

Przemysłowe środki czystości – produkty warte uwagi

Cif Professional 2in1 Cleaner Disinfectant

Unikalny produkt 2 w 1, który łączy w sobie funkcję środka myjącego i dezynfekującego, odpowiedni do powierzchni mających częsty kontakt z żywnością. Bezzapachowa formuła skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym także zabrudzenia z tłuszczu, ale to nie wszystko. Jedną z wielu zalet tego środka są jego biobójcze właściwości, dzięki czemu niweluje on bakterie, wirusy, grzyby oraz pleśnie.

Cif Professional Heavy Duty Cleaner

To innowacyjny alkaiczny środek chemiczny do zadań specjalnych. Produkt rewelacyjnie radzi sobie z usuwaniem trudnych i uporczywych zabrudzeń takich jak np. tłuszcz, flamastry czy resztki kleju. Formuła produktu bazuje na właściwie skomponowanych rozpuszczalnikach i związkach powierzchniowo czynnych, dzięki czemu wykazuje się on wysoką skutecznością, a przy tym jest niezwykle bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Jak go używać? To bardzo proste wystarczy tylko nanieść niewielką ilość produktu na zabrudzoną powierzchnię, po czym wyczyścić przy pomocy ściereczki lub miękkiej gąbki.

Cif Professional Multi Surface Cleaner

Wielofunkcyjny preparat przeznaczony do szybkiego usuwania brudu, kurzu oraz nieestetycznych śladów po odciskach palców z twardych, wodoodpornych powierzchni. Aplikacja produktu jest niezwykle łatwa, jedyne co należy zrobić to spryskać daną powierzchnię i przetrzeć ją miękką szmatką. Po użyciu środka powierzchnia jest czysta, odświeżona i lśniąca. Dodatkowym atutem preparatu jest jego przyjemny świeży zapach.

Podsumowując, znajdujące w naszej ofercie sprzedażowej chemia przemysłowa to prosty i skuteczny sposób na idealne utrzymanie czystości i higieny w miejscu pracy. Szeroki wybór dostępnej chemii profesjonalnej w dużym stopniu ułatwia wybór odpowiednich produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb danej branży przemysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *