Bank Pekao promuje ofertę dla obywateli Ukrainy w Kijowie i Lwowie

Bank Pekao S.A. ruszył z promocją swojego Konta Przekorzystnego na Ukrainie. W czasie, gdy wielu pracujących na co dzień w Polsce Ukraińców podróżuje z Ukrainy po świętach prawosławnych do Polski na dworcach w Kijowie i Lwowie promotorzy Pekao informują pasażerów o ofercie banku i promocji 50 złotych za otwarcie Konta Przekorzystnego.

Akcja marketingowa rozpoczęła się w sobotę 12 stycznia i potrwa aż do 9 lutego 2019. Jest realizowana na dworcach autobusowych w stolicy Ukrainy oraz we Lwowie. Biorą w niej udział promotorzy przedstawiając zalety oferty Banku Pekao dla obywateli Ukrainy. Sama oferta 50 złotych za otwarcie Konta Przekorzystnego dla Ukraińców w Pekao będzie obowiązywać natomiast do końca marca br.

– Bank Pekao S.A. ma szeroką ofertę usług dla obywateli Ukrainy, którzy stanowią coraz bardziej istotną i liczną grupę klientów banków w Polsce. Dostosowując się do ich potrzeb wdrożyliśmy w języku ukraińskim m.in. infolinię, cały pakiet niezbędnej dokumentacji dla produktów, aplikację mobilną PeoPay oraz m.Pekao24.pl. Klienci mają do dyspozycji także Konto Przekorzystne i kartę wielowalutową z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów za granicą, w tym na Ukrainie – powiedział Tomasz Molenda, dyrektor biura zarządzania segmentem klientów detalicznych w Pekao. – Teraz chcemy być jeszcze bliżej ukraińskich klientów i dotrzeć do nich z informacją o ofercie i możliwości założenia konta zanim jeszcze przyjadą do Polski.

Pasażerowie zmierzający do Polski autobusami otrzymają informację o ofercie „50 złotych na start” za otwarcie konta, wraz z uprawniającą nowych klientów do odebrania nagrody ulotką/kuponem. Ponadto promotorzy udzielą im informacji o możliwości korzystania z konta, infolinii i aplikacji PeoPay po ukraińsku.

Liczba osób narodowości ukraińskiej w Polsce dynamicznie rośnie. Szacuje się, że z tej grupy klientami banków jest 306 tysięcy obywateli Ukrainy – co stanowi dwie trzecie wszystkich cudzoziemców obsługiwanych przez rodzime banki. Ukraińcy stanowią również najliczniejszą grupę wśród studiujących nad Wisłą obcokrajowców. Studentów z Ukrainy jest w Polsce 38 tysięcy, czyli 52 procent wśród cudzoziemców na krajowych uczelniach.

Bank Pekao S.A. jest w gronie liderów sektora bankowego w zakresie obługi migrantów z Ukrainy. Oprócz wspomianych aplikacji i infolinii, Pekao oferuje dla nich również atrakcyjne kursy walut w oddziałach oraz Pekao24 i PeoPay. Po ukraińsku dostępne są materiały marketingowe, a do końca czerwca 2019 r. obowiązuje promocja 0 złotych za przelewy na Ukrainę w dolarach i euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *