MagicSpa nowa generacja

MagicSpa to NOWA GENERACJA zewnętrznych wanien i mini basenów Spa stworzona po to, by dostarczyć Państwu niesamowitego relaksu we własnym ogrodzie lub domu, po ciężkim i często stresującym dniu pracy.

Wanny zewnętrzne MagicSpa to luksus za niewiarygodnie niską cenę.
W standardowej cenie za wanny MagicSpa zawarte są wszelkie dodatki, tj: dysze nierdzewne, ozonator, lampa wodna, pokrywa termiczna z podnośnikiem, radio, głośniki, piękne kolory niecek, wielopunktowe oświetlenie LED i możliwość zastosowania aromaterapii. Wszystkie te akcesoria niezbędne są do luksusowego korzystania z wanny Spa i co najważniejsze - u nas nie musicie Państwo płacić za nie - dodatkowo, ponieważ stanowią one wyposażenie standardowe, którego koszt zawarty jest już w cenie podstawowej.
Wiele można by mówić o leczniczych właściwościach hydro-masażu. Ciepła woda o temperaturze ciała, silnie pulsująca mieszanina powietrza i wody dbają już od rana o energiczny, witalny dzień. Ogromna ilość dysz rozmieszczona w przemyślany sposób znakomicie masuje, każdą część ciała. Ergonomiczne siedziska, opływowe kształty i proste prowadzenie linii, nie pozostawiają żadnych wątpliwości, iż MagicSpa to wszystko czego Państwo potrzebujecie. Aktywny system powietrza sprawia, że Państwa ciało prawie nic nie waży, dając odprężenie, jakiego można doznać tylko w wannie Magic Spa.
Oprócz wanien proponujemy również jedyny na rynku mini basen - DAMASON, który jest połączeniem wanny Spa i basenu ze specjalnymi dyszami pływackimi. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w meny - oferta.
W dobie szybko rozwijającej się cywilizacji każdy potrzebuje chwili wytchnienia i spokoju, dbając jednocześnie o własne zdrowie.
Dla nas jest oczywiste, że w wannie MagicSpa zrelaksują Państwo ciało i umysł.

Wanna MagicSpa TO NOWA GENERACJA: ceny, wyposażenia, jakości i obsługi.


Losowe zdjęcie
kup basen na raty

Możliwość zakupu na raty!
Biuletyn
Jeśli chcą Państwo być informowani
o nowościach i promocjach w naszej
ofercie, prosimy o pozostawienie
adresu e-mail.
zapisz się   wypisz się
Szukaj
producent basenów strona główna